Teşekkürler Sultan

Teşekkürler Sultan;

Çevreme bakıyorum. Üzülüyorum izlenimlerim karşısında. Aşk, sevgi artık menfaat ve çıkar üzerine kurulmuş. Herşey maddiyat ve para üzerine inşa edilir olmuş. Gerçek aşkı yaşayan çok az insan kalmış. Hele günümüzde artık gerçek aşkların giderek yok olduğuna inanıyor insanlar. Sizler için arada bir de olsa böyle aşka şahit olmak sizlere terapi gibi geliyordur. Uğruna şiirler makaleler yazılan aşk hikayesinin var olduğunu bilmek sizlere belki ışık tutacaktır. Rabbim sevgimizi daim kılsın, ölünceye kadar aynı aşkla sürmesini diliyorum. Herkese yaşamayı nasip eylesin.

Kadınım var sevgilim dediğim. Baldan tatlı. Gülden daha hoş kokan. Bebek kadar saf temiz. Gözleri badem. Kara dumanları dağıttın üzerimde esen rüzgarınla. Kendine has özelsin.

Nasıl unuturum. Söyle zor dönemlerimde yüreğimi ısıttığın için. Gönlümde huzur verdiğin için. İpe sapa gelmez birine adam ettiğin için. Hepsinden öte bana sevmeyi öğrettiğin için sana sonsuz teşekkür ediyorum. Ben sevgiyi seninle öğrendim, seninle hissettim ve seninle yaşıyorum.

Hayatım; iyiki olmuş dediklerimiz olurya. Hayatta işte benimde  başıma gelen en güzel şey. Sultan ; her anımda sen varsın, her anında ben olmak istiyorum. Çünkü seni çok seviyorum. Her zaman, her yerde ve her şartta benimsin. Çünkü ben senim, sendeyim ve seninim.

Cimcimem; ben sadece seninle anılar biriktirmek istiyorum. Sana şiirler yazmak istiyorum. Bıkmadan son nefesime kadar seni anlatmak istiyorum. Seninle gülmek, hemen akabinde dudağında oluşan gamzelerde kaybolmak istiyorum.

Sultan’ım ; her gün senin sesinle güne başlayıp en son senin sesinle uyumak istiyorum. Bazen mümkün olacak. Bazende olmayacak. Ama ben böylede mutluyum be gülüm. Seninle yaş almayı seviyorum. Ruhuma huzur veriyorsun. Vucuduma sağlık veriyorsun.

Hayatımın anlamı oldun. Varoluşumun yegane sebebi sensin. İyi ki varsın, iyi ki yollarımız kesişti ve iyi ki benimsin.

Öyle bir kadınsın ki güneş kadar sıcak. Kar tanesi kadar berrak. Yıldızlar kadar parlak aynı zamanda yol gösterici.

Yüreğine oturan öküze merhamet edip. Katlanacak kadar asil kadınsın. Öpülecek kadınsın her yerinden. Köprücük kemiğinden. Avuçlarından. Yüreğinden kocaman kocaman öpülecek kadınsın.

Ahmet KİREÇCİ
17.03.2021
18:57

www.askimsultan.com

Ahmet KİREÇCİ Aşkım Sultan Askim Sultan

Bir cevap yazın