Sevdam

Sevdam

Aşkım günler geçtikçe sevgim dağlar oldu yüreğime sığmaz oldu. Sevdam . Sen anlabiliyor musun beni ? Bir zaman mesajlarınla, sesinle yetinirken , ya şimdi yetinemez duruma geldim. Şimdi ise yokluğunla yaşamak zor. Sen olmadığın zaman ne anlamı kalır ki yaşamanın? Yokluğunla yaşamak biraz da yok olmaya başlamaktır. Sevdam . Seni seninle yaşamak istiyorum. Bir aşka yapılacak en büyük ihanet, kendini aşkından uzak tutmaktır.

Sıcacık göğsümü sana sakladım başını yaslayıp tatlı tatlı konuş diye. Ve sen koynumda öylesine gözlerine kapamış aşkla konuşurken, huzurla uyumak ne güzel.

Sabah güneşin aydınlığı değil, saçlarının kokusu uyandırsın beni yeni güne. Avuçların vücuduma değsin. Ve ben saçlarınla uyurken ellerinin sıcaklığı mutluluğa salsın bizi. Sabaha uyanmak senle cennetten bir güne uyanmak kadar güzel olsun. Dudaklarından çıkan her söz ruhuma öpücükler kondursun. Sevdam .Tek stresimiz, tek derdimiz gece erken yatamadığımızdan olsun. Ve huzurun limanı uyurken ikimizin arası olsun. Sevdam . Karanlıklar aşkımız için heyecan versin gözlerine. En romantik anlarımız tebessüm ettiğimiz anlar olsun.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ;

SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın