Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil

Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil

Ahmet-KİREÇCİ.bmp”>Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil

Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil. Sen özüne dönüş yolculuğu içindesin. İnan bana zor bir yolculuk bu, kolay değil. Senin özüne dönme yolculuğu. Şimdiye kadar doğru zannedip kalbine ördüğün duvarları kırma yolculuğu. Kalbinden her bir taşı çıkarttığında canın çok yanacak ama mükafatı çok büyük olacak. Kendini bilecek, kendini hissedeceksin. Sakın ola ki kuşkuya yer verme kalbinde, kalp gözünün açılması için gerekli olan şeyler sende mevcut; arama onda bunda. özünde , kişiliğinde bu mevcut zaten . Sadece kendin ol yeterli. Kendin için, kalbinin kırılmasına asla müsade etme, yeter ki samimi olsun.

Sen Sakın Değişme

Şekilcilikten uzak dur. Başkalarını sakın özenme , seni sen yapan değerlerden ödün verme. Kuşkuya yer verme kalbinde, şüpheye düşme. Şüphe, kuşku sendeki negatif duyguları besler, seni sıfır noktasından uzaklaştırır, dengen bozulur. Hangi tarafı beslersen o taraf terazide ağır çeker. Dengede olmak, orada kalabilmek zor ama bunu sen yapabilirsin. Bu güç sende mevcut. Çevrenin hiçbir şekilde baskısına, zorlamasına kulak asma. Sen özgür iraden ile her şeyin üstesinden gelebilirsin. Zor durumlara düştüğünde suçlu yada günah keçisi arama. Suçlu yok, suçlu arama. Kusur yok, kusur arama. Mükemmel işleyen bir hayatın var ; sen de bu hayatın bir parçasısın. Geleceğini sen hazırlıyorsun. Yoluna taşları da sen koyuyorsun, gülleri de; bunu asla unutma. Yapman gerekenlerle ilgili ancak sana şans füzeleri verilir, kimi zaman görürsün , kimi zaman göremezsin. Bunu da ancak kalbinle doğru anlarsın, beynine sorarsan yanılırsın. Kalbinin dilini çözmek, onun derinliklerine inmek, o engin okyanusta yüzmek kolay değildir. Çünkü onun üstünü öyle bir zift tabakasıyla kapladın ki orada küçücük bir delik açmak bile senin dünya hayatında inanılmaz değişikliklere neden olur. Uyanış yavaş yavaş başlar. Bir küçücük delik açsan öyle büyük güzellikler yaşarsın ki, şimdiye kadar dünya hayatında yaşadığın hiçbir mutluluğa, hiçbir sevince benzemez. O eşsiz olandır, o özdür, o özünün sevgisidir.

Seni seviyorum AŞKIM. Her şeyimsin….. iyi ki varsın, iyi ki hayatımdasın, iyi ki aşkımsın …..

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın