Sen her şeyimsin

Sen her şeyimsin

Sen her şeyimsin Neden mi AHMET KİREÇCİ
Sen her şeyimsin Neden mi ?
Sen bence güzelliği hiçbir zaman solmayacak ve değerini yitirmeyecek bir çiçeksin. Sen merhameti, sabrı ve iyi niyeti hiçbir zaman bitmeyecek bir meleksin. Sen kararan dünyanın en saf ve temiz kalmış halisin. Aslında sen her şeysin. Benim her şeyimsin. Hani insanın vazgeçilmezleri olur ya, işte sen benim vazgeçilmezimsin. Sen benim canımdan bir parça gibisin. Ölümsüz aşkım, bir tanemsin. Seni çok seviyorum. Her insanın hayalleri vardır. Hayallerdir insanı ayakta tutan, yaşama bağlayan. Aslında o hayaller birçok insanda gerçekleşmesi çok zor bir ihtimal olmasına rağmen her zaman canlılığını korur. Benimde hayallerim vardı. Merak etme sen benim hayallerimdin demeyeceğim. Çünkü ben seni hayal bile edemezdim. Hayallerim bile senin mucizene yetecek kadar güçlü değildi. Ama o mucize gerçekleşti ve sen benimlesin, benimsin. Bunun için ne kadar şükretsem az. Benim umut ışığım, yaşama sevincimsin. Sen benim atan kalbimsin. Kalp attığı sürece sen benim için hep böyle kalacaksın.

Neler isterdim neler

Ah be aşkım Neler isterdim neler ….
Birbirimizin her şeyini bildiği bir bakışımızın ne manaya geldiği ve bir derdimiz varsa gözlerimizden neye üzüldüğümüzü bilmemizi isterdim… Ikimizin de hayatımıza birbirimizden başka kimseyi sokmamadığımızı, kimseye seni seviyorum kelimesi kullanmamizi isterdim. Sen benim çocukluk askım olmalıydın. Şimdi ki sevdiğim, yandığım, eşim olmalıydın.. Cocuklarımın güzel anasi, hanemin gul suyu,hanemin baharı olmaliydin. Senin dogdugun gunu hatirlayip olene kadar yanimda olmani isterdim.Seni cocuklugundan sevip, olene kadar sevmek isterdim. Simdi bunlari seninle yasayamadim diye uzulurken, Allah’ ıma yakarıyorum senin gibi birini karsima cikardigi icin.Ve simdi insallah sen benim cocuklugum da seninle yapmak istediklerimi, Geri kalan omrumuzde telafisini ederiz diye yakarıyorum Allah’ ıma.Gec geldin hayatıma, hic gitme.

“Senin saçının, kaşının hem de ve hem de kirpiklerinin her telinde bir başka mucize yatıyor. Sen kadın, sen hayatıma girdiğinden beri içimde kuruyup gitmekte olan ağaçlar şimdi renk renk çiçek açıyor. Ve sen kadın, sen benim hayatımda olduğun sürece içimde büyüyen ağaçların dalına kuşlar, çiçeklerin üzerine de bal arıları konmaya devam edecek.”

uzun mesajlar Bak sana diyorum! Bu sokaklar bizim için var. Seninle el ele yürümek için. Seni sinir edip yalandan elimi bırakmaya çalışasın diye. Bütün nebatlar biz soluk alabilelim diye var. Ve “öpüşmek için telefon kulübeleri…” İkimiz sarılırsak “bir” oluruz; buna inan… Bırak biz yaramaz çocuklar olalım seninle. Nasılsa bitecek aldığımız nefes. Ama seninle bitsin her şey; seninle başladığı gibi… Yorulursak uyuruz çimden halılarda. Bir tek ayrılığa gelemem. Sen hep benimle kal. Gündüz güneşim gece mehtabım ol. Benden ol, bizden ol… Velhasılıkelam sen gel hep sol yanımda ol… Seninle paylaşmak istediğim o kadar çok şey var ki..Hangisiyle başlasam bilmiyorum.Seninle.. hanemi, çekyatı hatta televizyon kumandasını bile paylaşmak daha doğrusu paylaşamayıp dövüş etmek istiyorum..Sonra sana kıyamayıp istediğin kanalı izlemek istiyorum..Hoş sen varken televizyon umrumda bile değil.Ben seni, sen televizyonu izlerken bana ‘şu şöyle olsa daha iyi olmaz mıydı’ diye sorsan, ben sana dalmış bulunsam..Cevaplamasam..Sen ‘hey sana diyorum’ diyip bana kızsan ne güzel olurdu.Seninle tişörtlerimi, hırkalarımı, kazaklarımı paylaşmak isterdim..Sana sinirlensem, salonda yatsam..Sen bana kıyamayıp gecenin bi yarısında yanıma gelip çekyatın bir köşesinde kıvrılıp uyusan..Uyandığımda seni görsem, tebessüm etsem, seni öperek uyandırsam, sende bana sarılsan. Ne güzel olurdu değil mi?

Ahmet KİREÇCİ

Bir cevap yazın