Mutluyum Seninle Sultan

Mutluyum Seninle Sultan

Acımasız bir hayat yaşarken. Dibe vurmuşken seninle kesişti yollarımız. Sakın nerede ne zaman deme bana.

Sen bana mutluluğun habercisi güvercin gibi geldin.

Sen ansızın geldin hayatıma.

Mutluluk ararken çıktın karşıma.

Evet seninle çok mutluyum Sultan. Adını Sultan soyadını mutluluk koydum. Artık mutlu olmak için seni görmem gerekmiyor. Seni düşünmek bile beni mutlu ediyor.

Her sabah, seni severek yeni güne başlamanın verdiği mutluluk tarif edilemez sevgilim. Sanki yeni doğmuş bir bebek gibi hayata en başından başlıyorum. Rüyalarda görmek bile ayrı huzur ve heyecan veriyor.

Şimdi neden seni sevdim. Allah için sevdim. O müsade etmeseydi sevebilir miydim seni? Rüyalarıma gelir miydin? Var daha söyleyeceklerim ama. Söyleyemediklerim boğazın da düğüm oluyor.

Bir mucize oldun kısacası. Hayatı yeniden sevdirdin. Ellerimdem tutar gibi tuttun. Güzel günlerin olacağına inandırdın. Fotoğrafına baktığımda sanki gözlerin yüreğime dokunuyor. O yüzden seni incitmeden. Kırmadan. Dökmeden seviyorum Sultan’ım.

Çünkü hayat herşeyiyle yanında olduğunu hissettiğinle güzel. Bir insan gerçekten isterse yanında olmayı. Mutlaka bir yolunu bulur. Bulmuyorsa bahaneleri çoktur. Çünkü bahaneler uzak tutar sevenleri. Tercih meselesi yanında olmak yada olmamak.

Ahmet KİREÇCİ

05.03.2021

02:01

Bir cevap yazın