Kadın demek hayat demektir

Kadın demek hayat demektir

Tabiki bunu anlayan erkek çok azdır.

Kadınları anlamak için alim olmaya gerek yoktur. Sadece samimi ve dürüst olun. Kadınlar güvendiği ile inandığı erkek aynı olursa . Sevdasında cimrilik etmez. Tabi tüm kadınlar aynı kalıptan çıkmış ürün değildir. Canlıdır . Her kadının çekiciliği farklıdır; kimi gülüşüyle, kimi güzelliğiyle, kimi saçlarıyla, kimi ise zekasıyla ön plana çıkar. Bazen de sempatiklik hatta ağırbaşlılığı ön plana çıkar.

Sakın bir kadının gülüşüne bakışına aldanmayın. Hele dekoltesine hiç aldanmayın. Unutmayın her kuşun eti yenmez. Duvara toslarsınız.

Kadının güzeli çirkini yoktur. Bakımlısı bakımsızı vardır.

Bazen kadınların bakışları, bazen zekası veya ufacık bir dekoltesi erkeği baştan çıkartmaya yeterlidir.

Kadının sadece söylediği sözleri ile aklında düşündükleri bir değil ise, işte o kadından korkacaksın.  Seni gün gelir can alıcı yerinden vurur.

Kadınlarla konuşurken dikkat edeceksin. Sen sohbet ediyorum sanırsın. Net cevap vereceksin. Şayet ucu açık cevaplar verirsen başının etini yer. İstediği cevabı alana kadar. Açık açık yazayım verdiğin cevaplara değil, cümlelerin ardındaki alt metinlere bakar, yani davranışlarınıza.

Eğer erkeğin adam olduğu yerde kadın;

Kadınlar can almaz evlat verir değer bilirsen sana ev olur ve Bir kadın evin Orta direği olur. Bir kadının asaleti ve kaliteli duruşu onu vazgeçilmez yapar.

Ahmet KİREÇCİ

07.02.2021

00:32

Bir cevap yazın