EY SEVGİLİM SULTANIM

EY SEVGİLİM SULTANIM

EY SEVGİLİM SULTANIM

ahmet kireçci ey sevgilim sultanım

EY SEVGİLİM SULTANIM

Hüzünlü türküler dinliyorum . Uykusuzluktan gözlerim kan çanağına dönmüş. Dolu olmaya açım, yeni bir hayatta sorgusuz sualsiz eskiler olmadan, hatta ne yaşadığı beni ilgilendirmeyen SEN, kaçır beni buralardan, Duştan çıkınca kokan sabun kokusu sarsın ruhuma, Yaktığın sigara değil, Yaktığın bedenimi sarmala. Duy sesimi Ey Sevgilim . Yalnızlığıma bir çare ol. Odama çekilmişim yine , perdeler de kapalı. Karanlık odamda tek başımayım. Derdime çare ol. Kimseler bilmez içimde kopan fırtınaları. Duygularımı, hislerimi içime atıp seni sensiz yaşamaktan , mutsuzken mutlu gibi görünmekten. Yalandan tebessüm etmekten, Ah be SULTANIM yoruldu gönlüm .

EY SEVGİLİM SULTANIM

Ey sevgilim yalnızlığıma ya çare ol, yada al beni yanına. Sesini duymadan, yüzünü görmeden uyuyamıyorum. Hayatım çile içinde geçiyor. Her şeye dayanma gücüm var ama sensiz geçen zamana yok. Her gün saçlarıma aklar ekleniyor, alnıma çizikler çekiliyor. Rüyalarımdasın, düşlerimdesin uykum firar. Sen olmayınca geceler zehir, sen olmayında uykularım kaçıyor, sen olmayınca geçmiyor günler, Ben seni sevmemişim ya, sana sırılsıklam aşık olmuşum. Haydi çık da gel, kolarında uyuyayım, kolarında huzur bulayım . Kızmıyorum sana, isyanım yok yaradanıma. Aşkı da sevdayıda ben yazdım gönlüme. Seven insan güçlü olur ama ben olamıyorum. Yazdıklarımdan daha duygusalım. SULTANIM, Bazen dayanmaktır sevmek; hayat nereden vurursa vursun ayakta durabilmektir sevdalın için. Sevdalın için yaşamaktır sevmek; soluksuz ciğer gibi sevgisiz kalbin duracağını bilmek. SULTANIM ağırdır sevmek; sevdiğine layık olabilmek. SULTANIM hayattır sevmek; birini çok uzaktayken bile, yüreğinde taşıyabilmek. SULTANIM, ben seni çok seviyorum. Ben sana ALLAH CC sonra tapıyorum sana SULTANIM . Üç günlük ömrüm varsa dört günü senin olsun SULTANIM.

Ahmet KİREÇCİ

01.08.2018
04:53

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

“EY SEVGİLİM SULTANIM” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Seni Uzaktan Sevmek — Ahmet Kireçci Official Website

Bir cevap yazın