Ben Sana Aşık Olmuşum

Ben Sana Aşık Olmuşum

Ben Sana Aşık Olmuşum

Ben Sana Aşık Olmuşum

Nisanın 8′ i olmuş yıl 2018 . Günlerden pazar aklımda Emirgan korusunda laleler arasında gezmek geldi aklıma. Yalnız gitmeyi göze alamadım. Hayat önceden kıymetli değildi bu kadar. Yaşamanın hiçbir anlamı yoktu, önemi yoktu. Sonra sen çıktın karşıma, üstüne bir de seni kaybetme korkusu çıktı. Ben hayatımda hiçbir şeyden bu kadar korkmadım. Hiçbir düşünce bu kadar ürpertmedi içimi, ruhumu titretmedi, içimi sızlatan. Düşüncesi bile aklımı başımdan alırken, yaşanmışlığını düşünemiyorum. Varlığın sevgilim, varlığın en büyük dua sebebim, yaşam kaynağım.

Seni düşündükçe

Seni düşündükçe içimin ısınması, yüzümdeki gülümseme seni ne kadar sevdiğimin en büyük kanıtı. Yapmam dediklerimi yapıyor olmama şaşıyorum. Varlığın hiç eksik olmasın hayatımdan, ömrüm boyunca hep yanımda ol, yüreğimde ol, hep aklımda ol. Beraber yol alalım, sen hep yanımda dur, elimden tut, bırakma. Ben aşk neymiş sende gördüm sende yaşadım. İçim seninle doldu, taştı. Ben ben olmaktan çıktım tamamen sen oldum. Seni düşündüğümde daha da güzelleşiyor dünya. Hayat daha yaşanabilir geliyor. Gözlerine baktığımda anlıyorum yaşadığımı. Zerrelerime kadar hissediyorum varlığını. Yokluğun aklıma geliyor bazen.. nefesimin kesildiğini hissediyorum. Düşüncesinin tüylerimi ürperttiği bir şeyi yaşama ihtimalimi düşünmek bile hayattan vazgeçmeme neden olabiliyor. Varlığını sürekli hissettiğim, senin gülüşünle geçireceğim günler yaşama hevesimi arttıran tek şey. Gel sevgilim benim ol, senin olayım. Birlikte mutlu sonsuz olalım.

Özlem doluyum 

Özlem doluyum  . Sen çok uzaklardasın be aşkım. Sana sevgimi anlatmam imkansız. Ne şairliğim yeter , nede yazarlığım.
Artık varlığım da yokluğum da seninle olacak, tıpkı dünüm ve bu günümde ki gibi. Sen kalmayı istediğin sürece hayatımın tam ortasında olacaksın sevgilim. Yıllarca kurduğum hayaller seninle can buldu, seninle güzelleşti. Hayallerimden çok daha güzel bir aşk sundun sen bana. Şimdi ise o hayallerin çok daha ötesinde bir düşüm var. Bir gün senin sesinle uyanıp, gözlerimi her sabaha seninle açmak. Sana kavuşacağım gün dünyaya gelme sebebim de anlam bulmuş olacak. Mutluluk adına ne varsa seninle tamamlanacak, seninle bir bütün olmanın huzurunu ömür boyu yaşayacağım.

Seni düşünüyorum

Seni düşünüyorum ya ; Aklıma geldiğinde karışıyor mevsimler. Gözlerini düşündüğüm her yer sanki bir ilkbahar sabahı. Seninle yaşadıklarımız sevgilim, bir hikayenin çok daha ötesindeydi. Biz seninle bir hikayeydik. Mutlu bir hikaye. Sen benim en güzel hikayemsin. Başlayan ve bitmesini asla istemediğim.

Özlemin o kadar ağır ki göğüs kafesimde ki daralmayı hafifletecek tek bir şey bulamıyorum. Hani diyorum yanımda olsaydı da hiç konuşmasaydı öylece otursaydı. Bazen rüzgar getiriyor kokunu, bazen bir şarkının sözünde buluyorum seni. Geçmişe geleceğe dair ne varsa seninle yaşanmış sanki, sensiz tek bir an geçiremiyorum. Kokun aklıma geldikçe burnumun direği sızlıyor.

Bir gün kokunu hiç hatırlayamamaktan korkuyorum. Sahi sevgilim sen de özledin mi özlediğim kadar seni? Ben Sana Aşık Olmuşum

Beni anlamanı beklemiyorum senden. Çünkü seni bu kadar nasıl sevdiğimi ben de bilmiyorum. Nefes almak gibi seni sevmek. İçim o kadar seninle dolmuş ki yokluğunu düşünemiyorum. Artık düşlediğim tek bir şey var. Kalan ömrümü seninle, senin yanında geçirmek. Akşam gözlerimi yanında kapatmak, sabaha seninle ulaşmak. Çok mu uzak dersin kokunla uyumaya başlayacağım günler? Baharın kokusu sen gelince geliyor sanki, yokluğun ise kış ortasındaki ayaz gibi. Gel kokunla ömrüme baharı getir.

Seni seviyorum

Sana aşık olduğum günü hatırladım sevgilim. Bir sonbahar akşamıydı. Sararan yapraklara, kötü havalara inat baharı hatırlatıyordu gülüşün. Gülünce gözlerinin içi gülüyordu. Hayattaki tüm kötü şeylere inat burdayım der gibi bakıyordu gözlerin. Sana o gün aşık oldum. Gözlerimi sanki yeniden açtım hayata. O günden sonra ne kendimi senden alabildim ne de düşüncelerimi. Baktığım gittiğim gezdiğim her yerde sen vardın. Senin hayalinle yaşadım her şeyi. Gel, sensizliğe mahrum etme beni. Ben seni sensiz de severim ama yokluğun günden güne eritir bedenimi. Gel sevgilim. Ruhum seninle dolsun, seninle sonsuz olalım.

Güneşim oldun üşüyen yüreğimi ısıttın şu basit iki kelimeye sen anlam kazandırdın ’seni seviyorum’ günden güne değerini yitiren cevheri aldın sevginle işledin yeniden her gün yeni bir beni keşfettim sayende, içime umutsuzluk düştüğünde mutsuz olduğumda sen güldürdün yüzümü ne zaman sinirlensem, ne zaman içim de fırtınalar kopsa, sığındığım liman hep sen oldun. Her sabah sesinle uyanmayı seviyorum, ben ya da nefes alış verişini hissederek uyumayı, aslında her gün yeni bir masal yaşıyorum seninle, ama mutlu sonla biten ya da mutlu sonsuz mu demeli ben aslında aldığım her nefes kadar muhtacım sana soluduğum her hava kadar. Korkularımı endişelerimi seninle yendim ben içimde ki boşluğu seninle doldurdum.

Hayatım seninle anlam kazandı

Hayatım seninle anlam kazandı. Ben ilk defa bir insanı kaybetmekten korkuyorum, çünkü nasıl desem insan güneşini nasıl kaybetsin ki eğer kaybederse hep gece olur, hep karanlık yani. Bazı gecelerde gökyüzüne bakıyorum öyle o gökyüzü benim hayal perdem oluyor seninle yaşayacağım hayaller beliriyor gözümün önünde . Ben hayatta hiç risk almadım biliyo musun? Bir tanem. Hep korkularım her şeyin önüne geçiyordu ta ki seni tanıyana kadar hayatıma öyle bir girdin ki seninle yeniden doğmuş gibi oldum beni baştan yarattin. Sanki böyle bazı şarkılar bizim için yazılmış gibi bazıları ise bizi anlatıyor işte. Hani böyle gülmem için elinden gelen her seyi yapıyorsun ya bu beni o kadar mutlu ediyor ki. Bazen sanki bir rüyaymış gibi geliyor, bütün bu yaşadıklarım. Ama rüyaysa bile kimse uyandırmasın beni sonsuza kadar sürsün bu rüya. Senin şimdi hangi yönünü anlatayım ki anlat anlat bitiremem ki seni.

Seni seviyorum

Seni seviyorum , çünkü sen hep benimlesin gözümü kapatmam yeterli görmem için ne zaman, seni hayal etsem içimde kelebekler uçusuyor böyle karnımda çok değişik bir sıcaklık hissediyorum böyle nasıl desem anlatamıyorum ki keşke kalbimin dili olsa da seninle konuşabilse, gerçi sadece gözlerime bile baksan seni ne kadar çok sevdiğimi anlarsın ki ben bir tek senin yanında kendimi tamamlanmış ve özgür hissediyorum ben bir tek senin yanında çok mutluyum ya da seni yanımda hissetiğimde böyle bir adaya gidelim seninle içinde yanlız ikimiz olalım. Kendi dünyamızı kuralım orada, ben korkmam biliyor musun? Çünkü sen yanımdasın, bir tek seninleyken kendimi tam güven de hissederim ben. Çünkü başıma bir sey gelmesine asla izin vermezsin biliyorum. Şimdi gelip bana kalbini ver desen veremem çünkü o sende ki zaten bundan sonra sana ait ona iyi bak olur mu sevdiğim. İyi bakacağından adım gibi eminim. Hani ben hayal kurmayı ve o hayallerin gerçekleşeceğini seninle öğrendim.

Bilmediğim seyleri sorduğumda anlamasam bile tekrar tekrar anlattin senden öğrenecek çok şeyim var ki benim ömrümün sonuna kadar sesini dinleyebilirim. Sana EŞİM diyeceğimm böyle KARICIĞIM diyeceğim her istediğim de boynundan öpebileceğim aslında hiç durmadan da öpebilirim. yaşayacağım neler varsa seninle yaşamak istiyorum . Ben bir ömür ellerinden tutup, hiç bırakmamak istiyorum. O kadar çok bağlandım ki sana hayatım, her saniye acaba su an ne yapıyor diye düşünüyorum oysa ki , ben sadece nefesini nefesimde hissetmek istiyorum.

Ben Sana Aşık Olmuşum

Kimseyi sevemem diyen ben, deli divane aşık oldum sana. Her anım da seni istiyorum yanımda iyi günümde kötü günümde hep sen ol istiyorum. Her an hayatımın her yerinde ol, bana hep öyle güzel güzel bak, sesini her duyduğumda kalbimin ritmi değişiyor. Bir gün yanımda gelince zaten duyarsın kalp ritmimi. Sadece ismini duyunca bile kendimden geçiyorum mesela. Evet seni aşırı kıskanıyorum benden başka kimse sevmesin istiyorum, seni paylasamıyorum iste, seni kimselerle sadece ben seviyim sadece benimle gül. Iyi ki der ya insan hani sen de benim iyikimsin iyi ki gelmişsin be valla gönlüme. O gün iyi ki cevap vermişsiz sen bana , ben sana sana iyi ki benim sevdiğimsin seni çok seviyorum ben ve ömrümün sonuna kadar da çok sevicem kalbimin tek sahibi sensin.

Ben Sana Aşık Olmuşum

Beni o kadar fazla hasretle bekletme sakın. Saçlarının kokusu geliyor kilometrelerce uzaktan lodos gelir gibi.Ben okyanusun ortasında bir balıkçı , sen ise okyanusun ta kendisi. Sevdanın tarifi , ileride çocuklarımın annesi.Ben yazıyorum evet nedenini sorma. Sana olan sevdamı en iyi bu şekilde anlatıyorum. Dünyada ki en şanslı insana örnek ver deseler. Kesinlikle kendimi seçerdim. Nedenini sorma zaten cevabı cümlelerde gizli. Baktıkça yüzüne gözlerim doluyor , aşkı tadıyorum , seni tanıyorum ve hep benimlesin . Gece hüzün çöktü yine yanımda sen olmayınca sigarayı gerçekten fazla içer oldum.Duvarlar üstüme geldikçe ben izmarit söndürüyordum.Ne yapayım bu kadar da güzel olmak zorunda mıydın ? Belkide saçlarını hasretle koklayacağım.

08.04.2018 14:12

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

“Ben Sana Aşık Olmuşum” üzerine 2 yorum.

  1. Geri bildirim: Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil - Ahmet Kireçci Official Website

  2. Geri bildirim: EY SEVGİLİM SULTANIM — Ahmet Kireçci Official Website

Bir cevap yazın