Aşkım Neden mi

Aşkım Neden mi

Aşkım Neden mi  AHMET KİREÇCİ
Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.  Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim,  Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .  Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh....

Aşkım Neden mi ?

Aşkım; Ah ne haldeyim bir bilsen, seni seven yüreğime sor beni. Aşkım Neden mi ?

Her gece kan-ter içinde uyanıyorsam eğer, hasretin ateş olup giriyorsa koynuma, seni düşünüp özlüyorsam, uyuyamıyorsam, ıslanıyorsa kirpiklerim seni her andığımda, yağmur olup yüreğime yağıyorsan her gece, her düşündüğümde hızla çarpıyorsa kalbim, sensiz bir kez olsun gülmüyorsam bu şehirde, savruluyorsam sokak sokak , ürperiyorsam yaprak yaprak, esip geçen rüzgarlara sor beni. Hasret ateşleri yağıyorsa üzerime her gece, kül ateş, ateş alev, alev kor olup yakıyorsa, kahroluyorsa kalbim seni andığımda, ve hiç bir kural tanımıyorsa artık , titreyen yüreğime söz geçiremiyorsam , kaçmak istedikçe sana dönüyorsam yine, ölüyorsam aşkından her gün dirhem dirhem, ateş – alev sevdalara sor beni. Seninle gözgöze her geldiğimde fotoğrafınla, ben lal olmuş bülbül, sen gül oluyorsan , düğümleniyorsa boğazımda kelimeler, çıkmıyorsa sesim, daralıyorsa nefesim, konuşamıyorsam tek bir kelime, depremsi bir titreme başlıyorsa bedenimde, ve çözülüveriyorsa dizlerimin bağı, şu deli – divane gönlüme sor beni. Sensiz böyle boynu bükük duruyorsam eğer, kirpiklerimden süzülen damlalar, ıslatıyorsa yüreğimi her gece. hep bulutlarda saklıyorsam gözlerini, içime düşüyorsan tane tane her yağmur yağıdığında, kirpiklerimin kıyısında martı olup uçuyorsan, esinden başka ses duymuyorsa kulaklarım, susuyorsa denizler seni düşündüğümde, gelip seriliyorsan kıyılarıma sular gibi, gelip sokuluyorsan uykularıma, gelip sokuluyorsan rüyalarıma, sensiz geçen gecelere sor beni.

Aşkım Neden mi

Aşkım Neden mi . Damarlarımda aşk olup dolaşıyorsan, şiir şiir duruveriyorsan içime her düşündüğümde seni, her şarkıda nağme nağme doluveriyorsan kulaklarıma, mavi bir coşku oluyorsan bedenimde aşkça, çıkıp ırmaklarla dertleşiyorsam her gece, ay gibi akıyorsan yüreğime beyaz tüller içinde, yalnız yıldızlarla paylaşıyorsam seni sevdiğimi, sana anlatamıyorsam, bir kır çiçeği hüzün saçıyorsa gözlerime, su olup akıyorsam, ateş olup yakıyorsam, beceremiyorsam sana aşkımı anlatmayı, beceremiyorsam sensiz yaşamayı ve ölmeyi, şu seni ölümüne seven yüreğime sor beni. Aşkım Neden mi ? Ben senin sevgine layık mıyım diye soruyorsun ya hep işte cevabı. Sen olmasan gönül yanmaz, kalem almaz elim, bomboş kalır kağıtlar. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın.

Aşkım; Ah ne haldeyim bir bilsen, seni seven yüreğime sor beni. Aşkım Neden mi ? Açık açık yazdım.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın