Aşk demek Sen demek

Aşk demek,  Sen demek.
Aşkı seninle öğreneceğim hayatım. Ama duygularımı yazayım. Hislerimi yazayım.
Aşk;  Bence yüzündeki sebepsiz gülümseme hali.


Şimdi ben sana okuduğum en güzel cümle olduğunu nasıl anlatayım. Ya sen nasıl  bir mucizesin böyle ben bu  kocaman sevgini hakedecek ne yaptım ki bilmiyorum  ama bildiğim birşey varki yıllardır ettiğim duamın  can bulmuş halisin belki  senin kadar anlatamam edebi bir dille getiremem  ama  her anım seni çok sevmekle geçiyor.


İyiki varsın  huzur getirdin yüreğime. Aşk tohumları ektin gönlüme. Susuz kalmış çölüme su oldun . Şimdi gökkuşağı renklerine boyandı sanki seninle dünyam. Kalbimin kanatları varmış seninle farkettim . Seni düşününce heyecan kaplıyor içimi. Çocuklar gibi mutlu oluyorum. Her saniye seni sevmek istiyorum.  Karşına geçtiğimde benimsin diyeceğim. Seni karşıma çıkaran Rabb’ime sonsuz şükürler olsun .

Aklımda delice sorular. Sen sahiden gerçekmisin?  Yoksa ben rüyadamiyim .  Allah’ım rüyaysa uyanmak istemiyorum.
Hani  olurda birgün karşılaşırsak .  Sımsıkı sarıl bana şiirlerde dediğim gibi. Sarmaşıklar gibi sarıl. Sanki  zaman  durmuş geçmeyecek gibi.  O an hiç bitmeyecekmiş gibi sarıl .  Heyecandan kuş gibi kanat çırpan kalbimi sakinleştir.  Kokun bulaşsın her yerime. Sadece sen kokayım. Senin sevdan karşısında suskun kalmayacağım. Her saniyesini hissetireceğine , yaşatacağına eminim. Tüm hücrelerinle seni arzuladım.  Hissettiklerinin hayallerini kurmak bile beni tahrik etti fazlasıyla. Senden bir ricam var birgün hayallerini. Hayallerimi seninle yaşarsam . O zaman duymak istiyorum. Kulağıma fasılda lütfen.


Sen geldin. Ruhumun diginlerini eline aldın. Ben geldiğimde iliklerinde hissedeceksin. O yüzden ; Aşk demek ; 
Sen demek benim için.

Ahmet KİREÇCİ
21.12.2021
20:12

#ahmetkireçci
#ahmetkirecci
#askimsultancom
#türkiye
#istanbul
#yaşanmışhikayeler
#analiz
#karekter
#kişilik
#şiir
#sultan
#yaşam
#terapi

#keşfet

#pendik

#pendikmarina

Bir cevap yazın