Ah be SULTANIM

Ah be SULTANIM

Ah be SULTANIM

Ah be SULTANIM
SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın. Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.
İstanbul sıcaktan kavruluyor, Ağustosun 1 olmuş , yıl 2018.
Nereden çıktın sen karşıma ey sultanım. Burcu burcu terliyorum. İstanbulun sıcaklığı değil senin ateşin yakıyor.
Gecenin 4 ü oluyor, bu gece başkayım. Bu gece efkarlıyım değme felek bana. Sensizlik ne zormuş bir bilsen. İçim kanıyor. Ruhum bedenimden ayrılmış sanki bir cesete dönmüşüm.

SULTANIM

Ah be SULTANIM , Bir gün mutlaka sen gireceksin hayatıma. Belki bir bankta otururken belkide evinizin balkonunda sen kahveni içerken kendine soracaksın . En çok kimi sevdin ? Çektiğin acılar gelecek aklına. Nedensiz gidişin. Tam migrenin tutup ağlamaklı olacakken , gülüşüm gelecek aklına. Ulan vefasız ne çok sevdim seni diye geçireceksin içinden. Belki o an yalan söyleyeceksin yanındakine. En çok seni sevdim , bir tek seni.. Peki ya “seni kim daha çok sevdi ?” sorusuna cevap olarak benim adım çıkacak mı dudaklarının arasından ? Çok sevdi beni. Herşeyden çok. Benimle başladı hayata. Ciğerini soldurdum ama yine de vazgeçmedi benden diyebilecek misin ? Çok ağladı bana, gecelerce uykusuz kaldı diyebilecek misin ? Yüzüme , kokuma , sesime hep hasret kaldı ama en güzel o sevdi diyebilecek misin ? Biliyordu olmazdık , olamazdık ama yine de hiç vazgeçmedi , vazgeçmeyi de hiç düşünmedi diyebilecek misin ? En güzel ve en imkansız hayalleri o kurdu , en çok o yandı bana yine de dönüp yüzüne bakmadım diyebilecek misin ? Sahi az mı sevdim seni ? Az mı yandım sana ? Oysa ne çok şey yazdım sana , senden habersiz. Ama bilmeyeceksin. Hangi yazımı sana yazdığımı hiç bilmeyeceksin , bunu bil ..!! Şunu da Unutma Ben Seni Canımdan Çok Sevdim Ve Hala Çok Seviyorum

SULTANIM

Şimdi ne haldeyim bilmeni istemem. Sadece avazım çıkana kadar bağırmak , haykırmak geliyorken aşkımızı. Ama sadece susuyorum SULTANIM. Susmayı öğrendim. Artık kendimle de konuşmuyorum. Kalem kağıt elimde ya içimden yada küçük harflerle konuşuyorum SULTANIM diye yazarken.

SULTANIM

Ah be SULTANIM , Sensiz olmak beni yalnızlaştırdı. Yalnızlıkla tanıştığımdan bu yana İstanbul’un kalabalığı mahvediyor beni. Bak sabah olmadı hala . Alaca karanlık bile değil. Gecenin karanlığına sığınıyorum. Gönlüm yorgun. Bunu anlamak istersen alnıma bak. Ne kadar yorgunum alnımdaki çizgilerden anlarsın. SULTANIM sen her aklıma geldiğinde bi çizgi daha atıyorum. Sensiz olmak çok acıymış be SULTAN, hala anlamadım sensizken yaşıyor muyum, yoksa yaşamış gibi mi yapıyorum. Aslında kaderime değil en çok bu berbat hayata küsüyorum. Çaresizşiğim geliyor aklıma için için ağlıyorum. Söyle SULTANIM yalanmıydı bu aşk. Acaba kendimimi kandırıyorum. Ansızın çıkıp gelmeyecek ve hiç ben geldim demeyecekmisin biliyorum. Sonu ne olursa olsun SULTANIM yine de bıraktığın yerde seni bekliyorum. SULTANIM yine de bıraktığın yerde seni özlüyorum. SULTANIM bil ki ben en çokta her an seni özlemekten yoruluyorum ama unutma, SULTANIM seni sevmekten bir an bile vazgecmedim, vazgeçmeyeceğim. Seni çok ama çok seviyorum. SULTANIM imkansızım. Sultanım Ben seninle senin haberin olmadan nikah defterine değil, gönlüme imza atmışım.

SULTANIM

SULTANIM ; Tepeden tırnağa sen kokuyorum. Sana ÖMRÜM diyorum Dilime mühürlü ismin. Tek duam nedir bilir misin SULTANIM; Doya doya bakabilsem gözlerine. Gözlerine bakıp sımsıkı sarıla bilsem sana. Ellerin belimde öpe bilsem yanaklarından. SULTANIM sen benim gurbetim, gizli sevdam. Yandığım. Şiirim. Bir daha anladım ki AŞIĞIM sana , nefes alamıyorum. Ve hiç bir zaman hiç bir deftere sığmayacak aşkımız yazılmakla.
SULTANIM , Seni, bir yürekle sevdim, istersen kendi yüreğimden bile vazgeçebilirim. Beni, yüreğine, yürek kabul eder misin? SEN nefes alışım, benim can damarımsın. SULTANIM benim yaradanımdan dilediğimsin.

SULTANIM

SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Ahmet KİREÇCİ

01.08.2018
04:53

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

“Ah be SULTANIM” üzerine 4 yorum.

  1. Geri bildirim: EY SEVGİLİM SULTANIM — Ahmet Kireçci Official Website

  2. Geri bildirim: Kıskanıyorum — Ahmet Kireçci Official Website

  3. Geri bildirim: Kıskanıyorum Manyak — Ahmet Kireçci Official Website

  4. Geri bildirim: Aşkım sultanım — Ahmet Kireçci Official Website

Bir cevap yazın