Tanışalım artık

Tanışalım artık

Sen mutlu olacaksın, melekler gibi uçacaksın. Seni anlatayım yar birazcık. Senin melek olman için kanata ihtiyacın yok. Seni aşağıya çeken gereksiz insanlardan kurtulman yeterlidir. Allah’ın izniyle herşey çok daha güzel olacak hayatında. Siz hiç sevgi ekip nefret biçeni gördünüz mü ? Ben görmedim. Bu dünyada senin gibi şanslı çok az insan var . Kalbinden umudu ve kaybetmiyorsun. Dibe vurduğun anlar olmadı mı oldu. Hemde kaç defa. Sevgiyle , sabırla aşacaksın herşeyi. Şayet sen vazgeçmezsen istediğin bütün güzellikler bir gün seni bulur. Tanışalım artık olur mu ?

HAYAT


Ben sana deli hatun derim ya hep. Güzelin ve delinin dedikodusu çok olur. Sen bildiğin doğrularınla yaşamaya devam et. Çünkü birilerine anlatacak kadar uzun değil HAYAT. Kainatta onu ve kendinden başka kimse kalmamış gibi düşünüyorsun, sadece kala kalan iki nesne sen ve o. Sen çok sabırlı olmalısın. Şu sözüm küpe olsun kkulağında. Dünyada ki en tehlikeli şey sabrı taşmış bir kadındır. Seviyorsan beklemesini bileceksin. Sen çok farklısın demiştim ya. Karşındakinin yüzündeki gülümsemenin sebebini bilirsin. Sebebi olmak sana haz verir, bu mutluluk sana yeter de artar bile. İçin sızlamıyor mu sızlıyor hemde nasıl. Gitsem bütün akşamlar geç, sabahlar erken , kalsam bu şehir bana zehir ediyor hayatı, alnıma çkiği çiziler artıyor dersin.

Hayatta çok insan tanıdım. Zavallı olduklarının bile farkında değiller. Yaşamak onlar için çok kolay aslında. Hayata dair çabaları yoktur. Yalan , iftira ederler. Her ne hikmetse bir şekilde yolunu bulur yürüeler giderler. Ne kadar kötü işler yapsalar da mutlaka bir kılıf uydururlar. Bunu ustalıkla yaparlar. Gün gelecek vicdanları sızlayacak, yüzsüzleri kahredecek, huzursuz şekilde öleceklerdir. Kendi bitik dünyasında yaşam savaşı vererek.
Bunların hayvandan farkı yoktur. Affedin ağır tabir oldu ama gerçek bu. Doğarlar, büyürler, ürerler ve ölürler. Ailesine bakmaktan bile acizdirler. Kendilerini dünyanın en iyi yaratıkları sanırlar. Kadınlar onlar için doğurgan. İş yapmaya gelmiştir. Ev işi, yemek , ütü çamaşır. Hatta annelik bile iştir onların özünde. Hayat dedikodu, yemek ve uykudan ibarettir desem daha doğru olur. Aşırı kilolu olmaları bundandır. Çevresindeki herkesin ne giydiğine laf etmekten kendinlerini alamazlar.

Sultanım Ya Sen


Sultanım Ya Sen . İyilik perisi gibisin. Huzur dolu bir hayat seni bekliyor. Dobrasın. İçin dışın bir. Cıvıl cıvıl yaşama enerjin var tıbkı kız çocukları gibi. Sana cimcime demem ondandır. Tertemiz sımsıcak kalbin var. Umut dolu, ışıl ışıl parlayan gözlerin. Bir çok kadın huzuru parada bulurken, sen özünde içindeki dehlizlerde buldun. Kendini keşfetmek sana huzur veriyor. Kimsenin hakkını yemeyen, kin ve nefretten uzak duran yine sensin. Evet sen ya sen. Peşinden koşan erkek sayısına bakıp kendini velinimet sayanlardan değilsin. Bilirsin ki kadın olmak iti , çakalı peşinden koşturmakla kadın olunmaz. Aslana önünde diz çöktürmekle kadınlık olur. Katlanılması güç ve çok zor bir kadınsın. Seni seçtim evet geleceğimin en güzel parçası, hayatıma anlam katacağın için.

Bak aşkım


Bak aşkım. Güzel bakan güzel görür. Güzel konuşmak, aşkla hayata tutunmak bu dünyada tarifi olmayack hazzın ifadesidir. Seni özgür bıraktım çoğu zaman. Hiç kısıtlamadım. Sen nerede nasıl konuşulacağını. Nasıl oturup kalkacağını bilen kadınsın. Sen gücünün farkındasın. Vicdanlı, merhametli, sevgi dolusun. Her işini kendi halledebilensin. Kimseye minnet etmezsin. Başkaları ne der diye hareket etmezsin. Kimselerin lafına itibar etmezsin. Buyun eğmezsin. Susmayan susturulamayan kadınsın. Sen güzelsin evet. Her güzel kadının arkasında onlarca kıskanan kadın olur.

Neden ben demiştin ya bana


Hayatımdaki herkesten uzaklaşıp, yanında olmayı isteyecek kadar huzur dolusun. Sana sırtından sarılmak. Saçlarını okşamak ve boynuna öpücükle kondurmak. Bunu sadece yaşayan bilir. Birde yaşatan. Ben mutluyum sayende. Her umut verene gönlümü kapatalı çok olmuştu. Sen çıktın karşıma. Huzur verdin. Bende huzur vereni sevdim.

Yılların vermiş olduğu deneyimle şunu söyleyebilirim. İnsanı sadece kendisi mutlu edebilir. Kendi tercihleri.

Mutluluğun sırrını vereyim


Mesala asla kin tutmuyorum. Her ne yaşanmış olursa olsun aramızda , karşımdakini hep affediyorum. Gereksiz yük taşımıyorum omuzlarımda. İki yüzlü, dedikoducu beni üzmeye çalışacak herkesi hayatımdan çıkarıyorum.
Sen benim ömürlük sevdamsın. Mucizemsin. Hayata tutunma sebebim. Mücadele etmeme sebepsin. Neşemsin. Azmi sende tanıdım. Sabrı ve şikrü de. Canımdan bir parça oldun her daim. Erkeği erkek yapan senin gibi kadınlardır. Sevgilim sesin aşk şarkıları söylüyor sadece benim duyabildiğim.

Ben sana tutuklu sen bana


Bazı ruhlar evvelden aşinadır birbirlerine. O yüzden kolay kolay vazgeçmezler birbirlerinden. Sevgilim aramızda; Dağlar, yollar , yıllar var. Ama beni sana sımsıkı saran sarmalayan aşkımız. Biz sağlıklıysak , huzurluysak güçleniriz ve mutluluk dünyadaki en büyük kazanımız olur. Herşey anlamlı ve güzel olur. Mutluluğu buldum ya , dışardan gelen saçma sapan seslere kulak tıkadım. Ben huzuru senin kollarında buldum. Işıl ışıl parlayan gözlerinde buldum. Asla kopmayacak bir bağ kurdum aramızda, güçlüyüm dedim ya gücümü sevgimizden alıyorum. Cesaretli olmama sebep sensin.

Şimdi senin bilmediklerini yazayım


Seni içten ve samimiyetimle sevdim. Gün oldu güldüm. Gün oldu ağladım. Adranalin dolu günlerimde oldu. Kabuğuma çekilip sessizliğe sarıldığımda. Yeri geldi ayaklarım basmadı yere mutluluktan. Yeri geldi kül tablasını, sigara paketini, telefonu kırdığımda oldu. Hiç yüreğimden, aklımdan çıkmadın biliyor musun. Hatalarımla yüzleştiğimde oldu Kartal Sahilinde kayalıklarda rakımla. Alaca karanlıkta ışık oldun. Canım o kadar yandı ki, hiç yakmadım seni. Sevdiğim kadınsın dedim sustum sadece. Peki dedim. Gözlerinde ki sıcaklığı gördüm ya hiç bırakmadım seni. Ne pahasına olursa olsun. Şimdi ardıma bakıyorum da ne çok kırılmışlıklarım varmış. Hemde hiç bir kötülük yapmadığım halde. En mükemmel adalet vicdandır. Benim vicdanım rahat. Şükürler olsun ki çok çok rahat. Ben yinede de herşeye rağmen insanları sevgiyle bakmayı, samimiyetle kucaklamayı asla bırakmayacağım. Etik olan da budur. Kişilik sahibi, olgun , erdemli olmak bunu icap eder. Aldığım eğitimler, terbiye böyle olmamı gerektiriyor.

Korkum yok
Artık hiçbirşey beni korkutamaz bu hayatta.
Kaybettiklerim sayesinde ne çok kazanımlar kazandım bir bilsen. Seviyesiz birileriyle asla uğraşmıyorum. Tepki bile vermiyorum. Herkes herkesten çok fazla şeylere sahip olabilir. Ben fazlasını istemedim hiç. Un eler gibi eedim hayatımdan fazla gereksiz insanlaru. Elek üstünde kalanlar dostum oldu sırdaşım oldu gönüldaşım oldu hep. Aşağı düşenlere ikinci bir şans vermedim hiç. Çünkü onların yokluğu varlığından daha fazla huzur veriyor bana. Böyle bir ayıpla yaşamak onlara verilecek en büyük derstir hayatta.

Kadınlar


Bazı kadınlar girdikleri hayatlara çok derin iz bırakırlar. Sen öylesin. O yüzden silemedim. Kolay kolay da silinmezsin. Benim dostluğumda, arkadaşlığımda , kocalığımda iyidir. Sevdiğime asla yanlışım olmaz ve kafamda tereddüt yaşanmaz. Anı yaşarım . Yaşanması gereken ne varsa. Düşmanlarım bile dürüstlüğüme, mertliğime ve iyilik sever oluşuma takdir ederler. Birkaç kez kötülük yaptım ve gözlerinin içine baka baka, İki yüzlülüklerini deşifre ettim . Bir çoğuna silahtan acı geldi sözlerim. Vurup öldürseydin dediler. Öyle sanıldığı kadar çok popüler bir insan değilim. Kalemim güçlüdür. Helal ekmek için çalışırım.

Beni tanırsın belki de


İyilik yapmak, çocuk sevindirmek nedir iyi bilirim. Hayatta iyilik edenlerin sonu hep aydınlık olur bilir misin?
Hayatta herkes hata yapar. Herkesin kaçışları olmuştur. Ayakta durabilenler sadece onurlu olanlardır. Boş konuşmadım, boş konuşulan ortamda kalmadım. Asmadım yüzümü. Hayatla alay ettim hep. Beni harcamasına Müsaade etmedim bozuk para gibi. Ahmet Bey oldum. Okuduğum kitaplar , deneyim bilgilerim sayesinde. Bulunduğum ortamlarda saygınlığım kıyafetimden dolayı değil, beyin gücünden dolayı oldu hep. Beni anlamayana ısrar etmedim hiç. Pozitif biriyim. İçimde yıkılmışlıklar beni bu hale getirdi.

Ah ulan ah demek geldi bak içimden. Ne fırtınalar kopardın içimde bir bilsen. Hayatımda çiçek oldun açtın, ağaç oldun dallanıp budaklandın.İçimde kıyametler kopsa da sen bahar olsun her kışın ardı sıra. Of ulen of yel essede kokun gelse . Burnumun direği kırılsa. Özledim artık yel essin yeter gayri. Bu gün seni düşünürken dalmışım çay molasında. Herkes gözlerinin içi gülüyor dediler. Bende abilik yaptım onlara sevince böyle oluyor, şahit oldunuz dedim. Yüzümdeki tebessüm ve gülümselemelerin sebebi sensin. Bana verilmiş en güzel hediye, güzel gözlü yarim. Birileri bei sevsin derdine hiç düşmedim. Özümden dönmedim. Kişiğimden ve duruşumdan ödün vermedim. Başımı öne eğmedim.

Hayat çok acımasız


Herkes hata edebilir. Yanlış insanları hayatımıza almış olabiliriz. Yanlış yollardan geçmiş olabiliriz. Hiç kimse hatasız değildir. Önemli olan başkalarına çamur , iftira atmamaktır. Unutmayın. Gün gelir atılan iftira , çamur gelir senin üzerine yapışır. Kimsenin yaşayışına, kıyafetine bakarak görüş belirtmeyin derim sizlere. Kınadığınız, karaladığınız, kıskandığınız için çamur veya iftira attığınız, fiili zarar verdiklerinizin ahı sizi ansızın yerden yere vurur. Onlardan daha fazlasını yaşarsınız. Siz değil İlahi adalet sahibi Rabbim en güzelini bilir.

Kadınlar Güçlüdür
Hep derim kadınlar çok güçlüdür diye. ( Kadın gibi kadınlardan bahsediyorum.) Hiçbir kadın anasının karnından güçlü olarak doğmuyor. Çalışıyor. Çabalıyor. Bilmediklerini öğreniyor. Hem dış hemde iç dünyasıyla sıkı bir çatışma dönemine başlıyorlar. Sonuç mu? Kadın hatalarıyla, yaşanmışlıklarıyla güçlenir. En zeki kadında aptal taklidi yapanıdır. Siz bakmayın öyle herşeye güldüğüne. O herşeyin farkındadır. Her şeyi görür görmezlikten , her şeyi duyar duymazlıktan gelir. Herşeyi sığdırılar dünyasına da kendileri sığmazlar. Cefakardır.

Örneğin hamile olurlar. Aylarca kusarlar her yemek yedikten sonra. Bir de kilo olmaları yok mu tombiş tombiş olmaları. Ayakları şişer iki numara büyük ayakkabı giyerler. Ah hiç bitmez istekleri. Olur olmadık şeylere aş ererler. Tatlısı, ekşisi ayrı bir dert. Basenlerinde , karnında, yani her yerinde koca koca çatlaklıklar oluşur. Yürüyemez, oturamaz olurlar. Bazıları yataktan kalkamaz. Çin işkencesinden beterdir ağrıları. Bütün bunlara çekmesine sebep nedir bilir misiniz. Analarına sahip çıkmayan evlarlar sözüm size. Canından bir can getirmek içindir. Kadın olmak budur. Doğar çocuk sonra mı . Telaşa memuru olur kadınlar. Maması , bezi , bebeğin gezmesi, uykusuz yılları …… neler neler.

Güçlü kadınlardan korkunuz


Duygusuz gibbi görünmeleri aslında duygularının fazlaca incinmiş olmasındandır. Sık elip dokurlar hep. Tekrar üzülmelerine Müsade etmezler. Kimseye kolay kolay güvenmezler. Gözü kapalı güvendikleri, sırtını dayadıkları ona bunları öğretmiştir. Kendi kendine yetmeyi herkesten iyi bilirler. Kol kırılır yen içinde kalır derler hep. Omuz aramazlar. Gözlerinden yaş damlamaz. Şüpheci olmuşlardır.

Gözleri bulut bulut olup, boğazında düğümleniyorsa kelimeler konuşurken. Susup kaçıyorsa insanlardan onun sırhlı duvarını delip yüreğine yerleşmeniz çok zordur. Onlar gün gelip kendileri gibi biriyle yollarının kesiceğini sabırla beklerler. Sütten ağzı yanmıştır. Bırakın yoğurdu üfleyerek yesinler. Yadırgamayın. Onların tek pişmanlığı adam sanıp hayatlarına aldığı erkelerdir. Çünkü sevmişlerdir. Şimdi mi onlarca bedene dokunmuş erkeğin sevmeyeceğini bilecek kadar zekidir, tecrübelidir.

Her kadın güzeldir aslında. Sadece küçük dokunuşlar yapmalıdır kendine. Güzel olduğunun farkında olan kadından zarar gelmez. Ama çirkinliğinin farkında olmayan kadın kadar tehlikelisi yoktur.

Bir kadın kendinden emin olmalı


Bir yanlış görürse hayatında, sevgisi biterse , sesizce çıkar erkeğin hayatından. Kendinden başkasıyla ilgilenmez. Bilir ki asla eskisi gibi olmayacaktır hiçbir şey. Hayranlıkla bakmayacaktır gözlerine, çocuksu bir gülümsemesi olmayacaktık. Kadınlar saygı duyulmayı, sevilmeyi, hoşlanılmayı fazlasıyla hak ederler. İşte bazı eşekler çıkar değerini bilmez.

Bazı kadınlar asla kin tutmazlar, zerre kadar çevresine zarar vermezler. O yüzden iyilik perileri onları hep korur. Gözlerindeki ışıltı kaybolmaz. Yüzleri solgun değildir. Gittiği her yere mutluluk götürür. Dokunduğu yüreklerde iz bırakırlar asla silinmeyecek. Başı dik içi rahattır. Onların dünyaları rüzgarda alabora olmaz. Varlıkları yada yoklukları ağır gelir doldurulamaz. Kalpleri kırılsa bile kalkıp giderler sessizce. Edilen hakaretlerden üzülmezler, öz güvenlerini saçma sapan söz ve eylemlerle kaybetmezler. Önce kendisini sevmeyi , saygı duymayı çok iyi bilirler.

Öyle kadınlar gördüm ki kadın gibi kadınlardı. Damarını kessen özgüven akar. Yanından geçerken güzelliği değildir baş döndürmesi. Öyle bir rüzgar estirir ki denizden mi karadan mı estiğini bilmezsin. Kadınlar roman gibidir. Anlamadan okursan, sonunu başkasından öğrenirsin.

Çok garip bir dünya değil mi ? Paraya tapan kadınlar. Uçkuruna sahip çıkamayan erkeler. Bakire kadın ister erkekler. Çünkü cinsel performanslarının kıyaslanmasından çekinirler. Tecrübesiz kadınların eş tercih edilmesinde tek sebep. O yüzden kadınların hayatını zehir ederler. Meşhurdur sana güveniyorum da çevreye güvenmiyorum. Kıskanıyorum. Özgür düşünen, güçlü, kişilikli, olgun erdemli kadınlar hep korkuluları olmuştur.

Haydi yüzleşelim var mısınız?


Haydi yüzleşelim var mısınız? Erkektir her haltı yer diyen erkekleri yetiştiren siz kadınlar değil misiniz? Toplum erkeklerin yaptıklarını görmezden geliyor. Saçmalığın danıskası bu. Kadının da erkeğinde namusu olmalı. Bedenler et parçası olmamalı.

Karıcığımsın diyorum sana


İyi ki varsın , iyi ki hayatımdasın. Sağlıklıysam, Huzurluysam, Vicdanım rahatsa , yastığa başıma koyup uyuyabiliyorsam şükretmemdendir. İnsanların şükretmek için çok sebepleri vardır.
Ben seni bekledim hep. Çayın dem alması gibi. Yalnızlığımda ses , yorgunluğumda dayak oldun yüreğime. Benim kalbim senin için ömür boyu atmak istiyor. Senin mayan sevgiyle, merhametle yoğrulmuş. Sen benim zafer meşalemsin. Farklı bedenlerde huzur, tanımadığım yüzlerde şefkat, yabancı gözlerde umut aramadım. Seni bekledim sabrettim hep. Gözlerinin içine bakıyorum fotoğraflarından. Kendime sarılıyorum sen yoksun der gibi. Herşeyden çok da bu koyuyor bana. Bilirsin beni içimde fırtınalar kopsa da yüzümde rüzgar esmez benim. Sana sarılıp uyuyunca tenim unutur mu ? Kokunu. Gönlüm bırakır mı? Asla bırakmaz sevmiş seni deli hatun.

Ben ne kadar aşık değilim diye inkar etsemde, kimseler inanmıyor. Gözlerim ele veriyor demekki onlarda hissediyorlar. Artık insanlardan buz gibi soğudum. Yalnızca sen varsın. Artık göğsündeki yaraları sarmaya talibim. Hayat herşeye rağmen geç kalınmış değildir. Senin yüreğinden öpüyorum. Hayatım oldun. Hayatın olayım. Bunca kötülüğün yaşandığı yeryüzündeben ruhumu hep sakladım temiz kalsın diye.

Yeni nesil değişmeli


Kadınları acınacak gözlerle bakılmaması gerektiğini öğreteilmeli. Toplumda kanayan bir yaradır. Kadınları hayatın amacı olduğunun öğretilmesi gerekmektedir. Kadın cinayetleri ve ciddet anca eğitimle biter. Erkek kadar kadında bir bireydir. Kadın toplum baskısından çıkarak aslan gibi yüreğiyle aşık olarak evlenmeli. Kendi ihtiyaçlarını kocasından para almadan karşılayabiliyor olmalı. İnsanların giydikleri kıyafetten daha önemli olan onların düşünceleri olmalı. Aşk sadece ve sadece koşulsuz sevgiyle inşa edilip beslenmeli. Günümüzdeki gibi menfaat çıkar ilişkisi olmamalı.

Ben aşkı yaşadım sayende


Aşkın; Bedene dokunmak olmadığını. Sevginin çıkarcılık olmadığını öğrendim. Sadakat aptallık değil erdemliktir. Başarı parada değil, Huzurun başarıda olduğunu öğrendim. Ben kendi ışığıma güvendim hep. Başkalarının parlaması rahatsız etmedi beni. İki kadeh içip kendini mafya babası, yakışıklı iş adamı, ksusursuz ve ulaşılmaz görenlerden olmadım. Şundan eminim artık. Seni arıyorum ve hasretini çekiyorum. Bu konuda mütevazi olamayacağım.

Sen varsan


Sen varsan kurumaz yüreğim hep yeşil kalır. Sen varsan güneş aramam , ısıtır bedenin. Puslu havalarda , şehrin gürültüsünde, sahildeki martılara inat mutlu olurum. Hayatın insanların değerini bilecek ve özelim diyecek kadar açık sözlüyüm. Dış görünüşün yada yaşadığın yer umrumda değil. İçindeki iyi niyetin dünyanın en güzel kadını yapıyor seni. Yüzüm gülüyorsa , çiçekler açıyorsa senin ılıman ikliminden almış olmalı suyunu. Yüreğinin sıcaklığı soldurmamıştır.

Özledim


Özledim gel be yarim dizlerine başına koyayım . Yüzünü seyrerek bulutlarda keşfe çıkayım. Hayatta değer verdiğim iki şey var. Birisi özgürlük diğeri aşk. Ne aşkımı özgürlüğüme, nede özgürlüğüme aşkıma feda ederim. Dengeli terazim vardır. Seninle uzun soluklu bir yolculuk yapacağız. Ben bu yolculuğa başlayalı yeni olmama rağmen bütün duyguları yaşadım senin sayende.
Sen ne zaman yaslanacak yer ararsan, bilgi göğsüm olacaktır.

Ahmet KİREÇCİ
05.11.2018
23:18

Anahtar Kelimeler

Anahtar Kelimeler

Anahtar Kelimeler

Anahtar Kelimeler ; Gülüm Benim, gülüm, sultan , Ayşe, Fatma , Huriye , sultan, SULTAN,
SULTANIM, Ah be SULTANIM, Sultan

sen benim, neler nelerimsin, bir bilsen, SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım,
hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın,
sol yanımsın, Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim,
Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım,

HAYAT ACIMASIZ , AŞK GERÇEK , Canıma can katan, kalbimin tek sahibisin , Bir tanem,
seni ne çok sevmişim, ya ahhhhhhhhh, Seni Seviyorum, erkeğim, kocacığım, sevdalım,
Geçmişe dair , Önceki , makale , HAYAT, ACIMASIZ , AŞK , GERÇEK, Sonraki makale, Evlilerde sevebilir mi ,
Kategoriler, Güncel Makalelerim, Etiketler, alın yazım, AŞK GERÇEK, Bedenim, cananım, canım, cansın can, Dünyam,

Düşüm, Gerçeğim, Gözbebeğim, hasretim, Hayalim, HAYAT ACIMASIZ, Hayatım, Hayatımın Anlamı, Kalbim, kanayan yaramsın,
Kanım, kara sevdalım, Karım, Mevsimlerim, Mutluluğum, nefesim, Ömrüm ,

sen cennetim, Sen her şeyimsin, Servetim, sol yanımsın, sultanım, Vatanım,
Yaşama Sebebim, Yuvam , Seni Seviyorum, erkeğim, kocacığım, sevdalım,
GÜNCEL YAZILARIM , Seni Seviyorum , EY SEVGİLİM SULTANIM , Ah be SULTANIM ,
Kadınım , Kıskanıyorum Manyak , Menepoz ve Kadın Hastalıkları , Aşık oldum ben ,

Herkes gerçek Aşkı yaşamaz , Aşkı yaşamak istiyorsan , Aşk , Seviyorsan , Aşkım Neden mi ,
Kadın olmak , Hayat , Efkarlıyım felek , Seni anlatayım , Aşkımsın ömrümsün , Hoyratça seni yaşamak ,
Canım , Cimcime , Seni düşündükçe yazmamak mümkün değil , Seninle yeniden başlamak ,
Ben Sana Aşık Olmuşum , Her şeye sahip olmak , Her kadın güzeldir , Çiftlerin sorunu nedir ,
Canım Demek , Bana aşık olur musun ? , Seviyorum Sultanım , Seni Tanıyorum Sultanım , Acı çekiyorum ,

Özledim , Eskişehir , Seni sensiz yaşamak , Evlilerde sevebilir mi , Aşk Yaşanır Anlatılmaz , HAYAT ACIMASIZ ,
AŞK GERÇEK , Vefalı Olmak , Aydın Olmak , Güncel, Satılık, kiralık, günlük kiralık, Gayrimenkul, Portföyümüz ,
Özledim Aşkım , Rüyalarda buluşmak , Duyuyor musun , Ah Gurbet Ah , Sevdam , Aşkımızı anlatayım , Şiir tadındasın ,
Adam gibi sevdim , Aşkım sana ihtiyacım var , Aşkım sultanım , Sen her şeyimsin , Korkuyorum ,
Eskişehir üzgündür şimdi , Beklenen İmar Barışı Geldi , Satılık Şato , Pelitköy satılık yazlıklar ,

Ögretmenler sitesi, satılık daire, SATILIK , YATIRIMLIK, OZEL VILLA , Burgas, Proje, Yatırımcısını Bekliyor ,
İmar Barışı Nedir, Nasıl Yararlanılır , Hayat yaşandığı sürece anlam kazanır , ARŞİVLER ,
, emlak , gayrimenkul , satılık , kiralık , günlük , aylık , yıllık , taksitle , peşin ,
indirimli , yazlık , daire , villa , konut , ev , şato , yalı , expertiz , kredili , peşin ,
nakit , taksitli , imar , imar durumu , , kask , task , emsal , taban oturumu , inşaat alanı ,

ahmet , Ahmet , AHMET , AHMET KİREÇCİ , Ahmet KİREÇCİ , Ahmet Kireçci , KİRECCİ , KİREÇÇİ , KİREÇCİ , Akirecci,
AKİREÇÇİ, akirecci, akireççi,

gonca, goncam, ceylan, ceylanım, sevdam, sevdalım, mutluluk, kızlar, kadın, kadınlar, sevgi, saygı, ask, aşk, askim, aşkım,
can, canım, sevgili, sevgilim, karıcığım, koca, kocacığım, eşim, partner, sevgili, kanka, ateşl, ateşli, öpücük, öpüşme,
sevişme, rahim, vagina, menepoz, penis, erotik, fantazi, günlük, evli, bekar, dul, ayrı, ayrılmış ,

http://www.askimsultan.com, http://ww.askimsultan.com, http://w.askimsultan.com, www. askimsultan.com, askimsultan.com, askimsultan

TİCARET , AVRUPA , TATİL , REZERVASYON , İSTANBUL , TURİZM , ANTALYA , İZMİR , ANKARA ,
KADIN , ERKEK , KIZ , BEBEK , ŞİİR , YAZI , ŞAİR , YAZAR , GAZETECİ , ELDİVEN , İŞ ELBİSESİ , ISLAK MENTİL ,
HABER , gazete, yazar, şair,http://askimsultan.com,

Ahmet KİREÇCİ

“Tanışalım artık” üzerine 1 yorum.

  1. Geri bildirim: Aşk yaşanılır anlatılmaz neden mi ? – Ahmet KİREÇCİ – AŞKIM SULTAN

Bir cevap yazın