Seviyorsan

Seviyorsan

  SEVİYORSAN   AHMET KİREÇCİ
Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.  Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim,  Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .  Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh....

Seviyorsan

Seviyorsan üzmeyeceksin!
Seviyorsan oynamayacaksın .
Aşk ateşten gömlek giymeye cesaretin yoksa , cesur değilsen yola çıkmayacaksın.
İnsanlar aşkı nasıl sahiplendiklerini çoğu zaman bilmiyor bildikleri halde bilincsiz yere kullanıyor; Kullandıktan sonra karşısındakinin kalbini kırıp özür dileyip o ilişkiye devam ediyorlar . Bence olay bu yönünde devam etmesi doğru değildir . Birine eğer seni seviyorum sözünü söylüyorsan ve gerçekten ona sahipsen onu çok seviyorsan öyle her moralin bozulduğunda tehdit etmeyeceksin. Sevdiğini kırmayacaksın, üzmeyecekssin, empati kuracaksın, anlayışlı olacaksın, Demem o ki onu onunla yaşarken sınırsızca, hoyratça yaşayacaksın, o yanında değilken de yanındaymış gibi yaşamasını bileceksin. Tafra yapmayacaksın eğer seviyorsan. Üzmeyeceksin her zaman lafını bilip konusacaksın .

AŞK

Aşk sandığımız kadar zor bir olay yada kolay olamaya bilir. Kimine göre önemli olan, aşık olduğunuz kişiyi sevmekte bütün olay birini sevip sonradan bırakıp kendi patavasazlığınızca çekip gidip alaycı bakış atıyorsanız hiç acı çekmediğinizi düşünüp gidiyorsanız unutmayın ki karşınızdakini gerçekten kandırıp duygularıyla oynamıs oluyorsunuz bu olay karakterde bitebiliyor çoğu zaman . Birine karsı içinizde gelen en sami duygularınızı ona bir güzellikle anlatın ona hissetirek acı vermeyin acı en büyük vicdansızlıktır inankı ! Sırtınıza
yapışacak ve sizi huzursuz mutsuz eder hayata adım atıdığınız herşeyde zorluklar çekebilirsiniz.

Birine karşı dürüst olmakta çok önemlidir ucunun ne olursa olsun sonu ölümde olsun söylemek için bahane edip söylemediklerinizde yalana baş vurmayın doğru sözler söyleyin her zaman ki doğru konusun ve unutmayın eğer aşıksanız eğer çok ama çok çok çok çok seviyorsanız sevdiğinizin değerini gerçekten çok iyi bilin ve yasadığınız ilişki de olumsuzluklar yaşamayın mutluluklar içinde hayata gülümseyin 🙂 Hayat da size gülsün dediğim için gibi karşınızdakini sevmek için emek verin emeğiniz boşa cıkmasın .. Bir kadın “sorun yok” diyorsa, sorun vardır. Bir kadın “sorun var” diyorsa, büyük bir sorun vardır. Bir kadın “hiç komik değil” diyorsa, sakın gülme!
BİR ERKEK SUSUYORUM DİYORSA ÇOOOOK BÜYÜK SORUN VARDIR.
Daha vahimi , Cinsel ilişki zorlayıcı bir faaliyet haline geldiğinde, zevk kaybolur ve bu bir sorun teşkil eder. Cinsel ilişki çok eğlencelidir ve kendimizi daha iyi hissetmemize yardımcı olur. Bu yüzden arzuları bastırmak veya kendimize zevk almayı yasaklamak saçmadır.

Öpüşmek

Bahsedecek konu çok aslında , mesala öpüşmek basit bir olay değildir. Faydaları saymakla bitmez. Aşık olduğun kişiyle öpüşmek Kan Basıncını Düşürür , Adet Sancılarını ve Baş Ağrısını Azaltır , Diş Çürüğü Oluşumunu Engeller , Öpüşmek Mutlu Eder , Öpüşmek Kalori Yaktırır , Öpüşmek Özgüveninizi Arttırır , Sevdiğinizi Kanıtlamanın Bir Yoludur .

Sarılmak

Tabi ki birde sarılmak var aşık olduğunuza. Sarılmanın faydaları öpüşmeninkinden farklıdır. Sarılmak, kan basıncı seviyesini daha hızlı düşürdüğünden, yüksek kan basıncı şikayeti olanlara çok daha etkili bir şekilde yardımcı olur.

Aynı şekilde; sarılmak, hormon salgılanmasını yüksek miktarda arttırıcı özelliğe sahiptir. Sarıldığınızda, vücudunuz çok büyük bir mutluluk ve haz duymanızı sağlayacak olan oksitosin hormonunu üretecektir.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın