Özledim Aşkım

Özledim Aşkım

Aşkım nasıl anlatsam ki özlemini, özledim seni desem sadece. İçim yanıyor. Hani bir bardak sıcak çayı avuçlarının arasındayken birden içersin ya volkanlar patlar, lav gibi akar içine işte öyle yanıyor içim ama onun gibi geçici değil kalıcı bu acı. Bir şey değil aşkım , çok şeyler kopup gidiyor senin yokluğunla avunmaya çalışırken. Sana vazgeçilmezim dedim. hayran kaldığım ah o gözlerinden nasıl vazgeçerim ki. Ben sevmeyi ve sevilmeyi senle yaşadım , hemde en doruğunda, şimdiyse kollarım boşluğu sarıyor, gözlerim boşluğa bakmak istemiyor seni arıyor her yerde. 
ÖZLEDİM AŞKIM ,
Özledim aşkım Aşkım seni .

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; , ÖZLEDİM ,  SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın. Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh....

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın . ÖZLEDİM AŞKIM , Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın