Canım


Canım

Canım Ahmet KİREÇCİ

Canım;
Kadın dediğinde sen aklıma geliyorsun. Hayat öpücüğü gibi olmalı, hayatına anlam katmalı. Biliyorum anlamsız düşünceler içindesin. Kendince kapalı sır dolu bir alanın var. Duygularını ifade etmekte zorlanıyorsun ve herşeyi içinde yaşıyorsun. Artık hoyratça yaşama zamanı gelmedi mi ? Sen çok farklısın işte. Sen aslında çok cesurdun. Hayat öyle savurdu ki seni cesaretin kırıldı ve sen olmaktan çıktın. Hayat anlamsız gelmeye başladı. Diğer kadınlardan ayrıydın. Şu fani dünyada herşeyin tadını aldın. Sahip olmak istediğin şeyler arasında duyguların, sevgin , inancın, yüreğinin temizliği, aşkın, azmin, anlayışlı olman seni harcayamadı hayat bozuk para gibi. Kabuğuna çekildin kimi zamanlar, sustun. Hayatta hiç bir şey senin kadar anlamlı ve özel olamaz . Sen bir tohum gibisin. Toprağa bulunca canlanacak olan. Yeri gelir çiçek, yeri gelir meyve olursun. Tabiat için bambaşka renk cümbüşüne benzeyen bir tablo. bakılmaya doyum olmayacak . Seni anlatmak yada yazmak anlamsız. Yaşamak gerekir. Yaşarken de yaşatmak gerekir. Yağmur olup yağarsın, şayet aşık olursan gözün kara olur. Roma’ yıda yakarsın , köprüleri de yıkarsın. Yeter ki güveneceğin, her şeyinle teslim olacağın biri olsun. İyi ki tanımışım seni diyorum bir defa daha.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın