Aşkımızı anlatayım

Aşkımızı anlatayım

Aşkımızı anlatayım
İkimizde feci bir hastaligin pençesinde kivraniyoruz. Yaralı kalbimiz artik bu hasretle yanmaya başladı, daha fazla dayanamamaya baslamisti. İkimizde hergün kendi odalarımıza çekildiğimizde biraz daha solmaktayız. Gözlerimiz kapanıyor, bu küçük odada gözyasi dökmekten bitap düşüyoruz. Yinede engel olamayoruz pinar gibi çaglayan gözyaşlarımıza.

Sevdi mi gözü döner ya insanın,

Sevdi mi gözü döner ya insanın,
Sevdi mi bir kere o duygusal olan aşık dönüşü yoktur geri derler ya. İşte öyle olduk. İçine girmişiz o girdabın aşık olduğumuzdan beri,

Aşkımızı anlatayım

Biz çok şanslıyızz. Aşkı bulduk ve yaşıyoruz. Halbuki Aşk, kimilerinin ne olduğunu bilmediği, kimilerinin bilipte vazgeçemediği, kimilerinin ise uğruna herşeylerini kaybettiği. Tuhaf ama gerçek. Aşkın tanımını yapmaya kimsenin gücü yetmedi şu ana kadar, kimse giremedi bu sorumluluğun altına.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ;

SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka . Sen aşk kadınısın .
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın