Aşkı yaşamak istiyorsan

Aşkı yaşamak istiyorsan

Aşkı yaşamak istiyorsan

Aşkı yaşamak istiyorsan

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.  Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim,  Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.  Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh....

Aşkı yaşamak istiyorsan, gururundan vazgeçeceksin.
Vazgeçtim birçok şeyden. Yaşamayı öğrendim syende. Yeniden doğmuş gibi oldum. Tertemiz sayfa açtım hayatıma. Affettim geçmişimi , hatalarımı, beni üzenleri. Omzumda gereksiz yük bırakmadım , attım engin denizlere. Kimseleri yargılamıyorum artık, herkesi olduğu gibi kabul ediyorum. Mutlumuyum evet hemde çok fazla. Aşkım bunlar senin sayende oldu. Güzel günleri beklemiyorum artık ben onlara yelken açtım, sorgusuzca. Kalbimi sevgiyle doldurdum, kine nefrete , hüzne yer bırakmadım. Sevgimi gösteriyorum artık saklamıyorum. Açık açık ilan ediyorum. Kim ne söyler , ne düşünür derdinde değilim. Şu nefesimizin sayılı olduğu iç günlük dünyada hayat mutsuz yaşamakla geçmez. Neysem oyum artık, yalan ve riyadan uzak.

Biliyorum ki sevgim büyüdükçe mutluluğum artacak. Nefesim sana nefes olacak. Sevgi iç sesim olacak enerji verecek bedenlerimize.
Şüphem yok zerre kadar. Ben ruhumun derinliklerine dalıyorum. Sevgim yüzeye çıktı. Engelleri kaldırdım, saçma sapan bahanelerimi, Kendime sorduğum soru şuydu. Hayattan ne bekliyorum? Nasıl bir ilişki bekliyorum? Neden mutsuzum?
Sorularımın cevabı bende saklıymış meğerse.
Benim sevmeme engel ne varsa kaldırdım. Yaralarımı kendim sardım.
Artık kendime sorduğum ideal ilişkinin nasıl olması gerektiği ve bana neler hissettireceğinin cevabını buldum. İsteklerimin bir haritasını çıkarttım. Doğru kişiyle , doğru zamanda , doğru ilişki kurmaya karar verdim. Başarılı oldum mu derseniz? Evet.
Aslında çok kolaymış bu. Sonuç mu? Sağlıklı bir ilişki için gereken ilk şey iki tarafın da ne istediğinden emin olmasıdır.
Kendinizi sevin, dinleyin ve saygı gösterin. Kendi değerinizi bilin. Kendi değerinizi fark ederek, karşınızdakinin de size saygı duymasını ve değerli olduğunuzu fark etmesini sağlayabilirsiniz. Hepsi bu kadar.

Aşkı aramadım hiç

Aşkı aramadım hiç. Önce yaralarımı sardım , bekledim. Aşkı ne kadar arasan da bulamazsın. İsterse o seni bulur. Yeter ki engellerin olmasın, onu fark etmek için. Aşkı yaşayan birisi olarak ; Aşkı nasıl tanırım diye hiç merak etme. Gözün kara olur. Yüreğin alev alev yanar. Nefes alışın değişir. Huzur, mutluluk, kıskançlık, özlem kablar bedenini. Yapmam dediklerini yaparsın. Yüreğinde şimşekler çakar. Kalbin pır pır atar , sesini duyunca. Teslim olursun sevdalına. Kayıtsız şartsız. İtirazsız teslim olursun. Gözün görmez başkasını, kıyaslamazsın kimseyi onunla. Aşk bakire kız çocuğu gibidir. Koklarsın, Narindir dersin kıyamazsın. İlgisiz bırakamazsın. Sadakatlı olmayı öğrenirsin.
Aşkı herkes taşıyamaz. Zordur aşk. Aşk tükenmeyen emek ister, kocaman yürek ister , Nazını çekmeni ister.
Aşkın yaşı olmaz. Her yaşta aşk güzel. Yeter ki yaşamasını ve yaşatmasını bil.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin. Seninle aşkı yaşamak bambaşka
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın