Aşık oldum ben

Aşık oldum ben

Aşık oldum ben

AŞIK OLDUM BEN HAYKIRIYORUM  AHMET KİREÇCİ
Anahtar Kelimeler ; SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.  Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim,  Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.  Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh....

Yağmur yağıyor . Şimşekler çakıyor gecenin karanlığına aydınlatıyor. Uykum firar olmuş . Hayatımda ki seni düşünüyorum. Neden sensin. Açık açık söyledim , Aşkımı ilan ettim. Sen benim hayatımın anlamısın seni çok seviyorum. Sevdamsın. Sevdalımsın. Sultanımsın, seni her gün hayalimde görüyorum içim içimi yiyor. Neden yanımda yada yanında değilim diye. Bir türlü çözüm bulamadığımsın. Film şeridi gibi geçiyor hayallerim. . Sevmek , aşık olmak ne güzel duygu of , tarifsiz. Aşkımı haykırıyorum sana bitanem. Sensiz geçen anlarım var ya , yazımı kışa çevirdi.
Yüreğim üşüyor, bedenim ısınıyor ne kadar anlamsız bir tezatlık değil mi ? Gönlümde çiçekler açmadı bugün. Sardunyalarım , menekşelerim, salkım saçaklı güllerim. Belki de küskünüm renklere. İçimi sızlatıyor , yaşayamadıklarım.

Sensiz soluyorum havayı , anlayacağın ölüyorum yavaş yavaş. Bedenim yorgun, özlem dolu göz kapaklarımdan süzülen damlalarla. Her şeye rağmen yaşıyorum sevdâmı. Sonunu düşünmeden.

Haykırıyorum

Haykırıyorum aşkımı . Duyuyor musun orada ? Herşeye sen de var mısın, yok musun? Aşık oldum ben sana.
Bir tek şeyi unutma! Bir tek şeyden şüphen olmasın. İtiraf eediyorum. Seni sevdim ben. Hemde çok sevdim. Yanarak, yıkılarak. Aklıma her geldiğinde ağlayarak . Kim demiş erkekler ağlamaz diye. Onu diyen halt etmiş. Sen geliyorsun aklıma, seni hatırlatıyor her şey. Neler mi ? Mesala. Rüzgarın esişinde, kuşların ötüşünde, çiçeklerin açışında, sevgimi, aşkımı haykırıyorum. Liseli aşıklar gibiyim. Seni düşünmekle geçiyor her günüm, Sana çok yakınken bile, ullaşamamaktan kahroluyorum. Bıkmadan . Usanmadan yüzbinlerce defa. Seni seviyorum diyebilmek, bir o kadar da
doya doya öpmek istiyorum. İlk defa sen ömrümde aynı anda hem sonbaharı hemde ilk baharı yaşattın. Aşkımızın deryasından bir değil binlerce damla su içmek kandırmıyor bana. Şaka gibi, inanılması güç olan uzaktasın ama yanımda , koynumda, kollarımda hissediyorum seni. Anlamsızca yüzümde tebessümler oluşuyor. Bazen kahkahalar atıyorum. Kıskandım seni herkes den ve her şeyden.

Şimdi tuhaf bir his çöküyor üzerime. Yalnızdım koskoca kalabalıklar içinde İstanbul’da. Ne aşkım, ne dostum, ne kış, ne yazım ve nede baharım vardı. Son gazla otobanda giderken düz duvara toslamış araç gibi enkaza döndüm. Bir dost ararken sen çıktın karşıma. Aşık oldum ben sana . Sırılsıklam. İsmin dilimde şarkı nakaratı oldu. Yaşamım renklendi sen hayatıma girince. Haykırıyorum bak , Aşkımsın.

Ahmet KİREÇCİ

Anahtar Kelimeler;

aşık oldum, aşık oldum ben, aşık olmak

Anahtar Kelimeler ; , SULTANIM, Ah be SULTANIM sen benim neler nelerimsin bir bilsen. SULTANIM, Sen her şeyimsin, canım, cananım, hasretim, alın yazım, kara sevdalım, sen cennetim, cansın can, nefesim, kanayan yaramsın, sol yanımsın.
Nefesim, Kalbim, Canım, Kanım, Karım, Ömrüm, Yuvam, Mutluluğum, Hayatım, Hayalim, Düşüm, Yaşama Sebebim, Bedenim, Dünyam, Servetim, Gözbebeğim, Gerçeğim, Hayatımın Anlamı, Mevsimlerim, Vatanım, Canıma can katan kalbimin tek sahibisin.
Birtanem seni ne çok sevmişim ya ahhhhhhhhh….

Bir cevap yazın