Ahmet Kireçci Kimdir?


Ahmet Kireçci Kimdir ?

Ahmet Kireçci ;

Ahmet Kireçci Gayrimenkul  Emlak Yatırım ve Finans Danışmanı
Girişimci
Kişisel Gelişim Uzmanı
Yaşam Koçu
Köşe Yazarı
Şair
İstanbul Uşaklılar Dernek Başkan Yardımcısı

Özgeçmiş ;

Ahmet Kireçci Kimdir ? Uşak İli Banaz İlçesi’nde 1975 doğumlu evli ve iki çocuk babasıyım. Öğrenimimi Cumhuriyet İlkokul , Banaz Lisesi Orta Okulu ve Uşak Lisesi Matematik Bölümü olarak tamamladım.
Çalışma hayatıma 1983 yılında okul tatile girince yaz dönemlerinde Manisa İli Çobanisa İlçesi Hamzebeyli Köyü’nde , bağ bozumu , pamuk işlemesi ,çeltik üretimi olarak başladım. SEMİTAŞ ‘da 1993 yılında mobilya atölyesi , polyester atölyesi ve Şantiye ekibinde çalışarak devam ettim.
Askerlik görevimi ifa ettikten sonra Banaz İlçesi’nde mobilya üretim atölyesi kurup işlettim. Bu esnaflık deneğimim ailevi sorunlar nedeniyle kısa sürdü .
Kendimin ve ailemin geleceğinin gelişmesi için İstanbul İli Kartal İlçesi’nde Eczacıbaşı Topluluğuna ait Vitra Yapı Gereçlerinde dökümhane ve kalite ayrım departmanlarında çalıştım. İş yerinin gelişen kentleşme ilçe sınırları içerisinde kalmasıyla Bozoyük’e taşındı. Ailem ve burada oluşturduğum ortamın bozulmaması için Bozöyük’e gitmeyerek Express Kargo Anadolu yakası bilgi işlem departmanında çalışmaya başladım ve şirketin iflas etmesiyle buradaki çalışma hayatım sonlanmış oldu.

Darıca Belediyesi bünyesinde 5 yıl çalıştım. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde büro personeli olarak çalıştım. Kütüphane Müdürlüğü bünyesinde çalıştım. Belediyede çalıştığım dönemde boş zamanlarımda Gayrimenkul üzerine eğitimler aldım ve seminerlere katıldım. Gayrimenkul Emlak ve Yatırım Projeleri & Finans Uzmanı olarak çalışmaktayım.
Kanunlar ve yönetmelikler hakkında edindiklerim , ayrıca katıldığımız seminerlerde hafıza teknikleri , kişisel gelişim , personel eğitimi , işletme yönetimi, karşılaştırmalı yerel yönetimler, yatırım teşvikleri ve proje yazımı vb. bilgi birikimimi artırmaktadır .

Özellikle rahmetli babamın sosyal bir kişiliğe sahip olması beni sivil toplum örgütlerine yönelterek İstanbul Uşaklılar Derneği Yönetimine katıldım. Uşaklılar Vakfı ile yakınlığım devam etmekte olup gerek dernek gerekse vakıf toplantılarında ve etkinliklerinde bulunmaktayım.
2003 yılından bu güne sürekli makale . Şiir denemelerimi yazmaktayım. Ekonomi, Alievi, Kültürel, Sanat, Siyasi, Sosyoloji, Kadın Sağlığı, Ergenlik, Gençlik Sorunları, Ticarette Çağ Atlama, Yerel Yönetimler ….. vs.
Hayatımda 2 dönüm noktası olmuştur dibe vurup tavan yaptığım. Radikal kararlar alıp hayatımı tümden değiştirdiğim. Birincisi 2000 yılı diğeri 2013 yılıdır. Şimdi yeni bir radikal karar alma aşamasındayım.

Hayatın Gerçeklerine Bakış Kitap Planım ;

Hayatın Gerçeklerine Bakış Kitap Planım
Ahmet kirecci kimdir tanımak için bu kitabın okunması gerekir , Hayatın Gerçeklerine Bakış isimli yazacağım kitap hakkında haftalık yaşanmış gerçek hikayeleri yazıyorum. Günden güne artan bilgi , beceri ve tecrübe bende projeler yapmaya zorladı. Öğrendiğim ve benimle mezara gitmesini istemediğim için de olabilir.
Hayat yaşandığı sürece anlam kazanır ilkesini benimsemişimdir. Gençler için güzel yarınlar bırakmak hepimizin temel hedefi olmalıdır.

Ahmet Kireçci Kimdir?

Ahmet KİREÇCİ
Emlak  ve Yatırım  Projeleri Uzmanı
Expert of Projects and   Real  Estate  Investments
Mobil : +90 534 919 05 41
Mail  Contac Adresse : akirecci.gayrimenkul@gmail.com
Web Adresse : http://www.ahmetkirecci.com
Web Adresse : https://ahmetkirecci.wordpress.com
www.linkedin.com/in/ahmetkirecci34
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008839290486
https://www.instagram.com/ahmet_kirecci.gayrimenkul
twitter: https://twitter.com/akirecci

Ahmet KİREÇCİ

Ahmet Kireçci Kimdir? Ahmet Kireçci ve Gayrimenkul ve Danışmanlık
Ahmet Kireçci kimdir tanımak için bu kitabın okunması gerekir, Hayatın Gerçeklerine Bakış isimli yazacağım kitap hakkında haftalık yaşanmış…

AHMET KİREÇCİ KİMDİR ?

AHMET KİREÇCİ KİMDİR
AHMET KİREÇCİ KİMDİR

LİNKEİD AHMET KİREÇCİ  www.linkedin.com/in/ahmetkirecci34

AHMET KİREÇCİ LİNKEİD.COM DA